Anasayfa  |   İletişim  | EN
İngilizce Hazırlık Programı
YÖK ATLAS
  YÖK ATLAS
Bize Ulaşın
Mesajınız
Bize Ulaşın
FSMVÜ | FSMEPT ERASMUS II 2017-2018
Duyuru Arşivi
FSMEPT ERASMUS II 2017-2018

Değerli Öğrenciler,

 

2017-2018 Akademik Yılı Bahar Dönemi Erasmus Sınavı, 14 Mart 2018 Çarşamba günü üniversitemizin Küçük Çamlıca Yerleşkesinde yapılacaktır. Sınav detayları aşağıdaki gibidir:

 

 

 

 

 

FSMEPT ERASMUS II 2017-2018

SINAV GÜNÜ:

14 MART 2018 ÇARŞAMBA

SINAV YERİ:

YABANCI DİLLER BÖLÜMÜ

KÜÇÜK ÇAMLICA YERLEŞKESİ

SINAV DETAYLARI:

 

Writing:

09:15-10:15

Reading & Listening:

10:30-12:00

Speaking:

13:00-15:00

*Öğrencilerin sınav saatinden en az 15 dk. önce Küçük Çamlıca Yerleşkesinde hazır bulunmaları gerekmektedir. Öğrencilerin sınav yerleri, girişteki duyuru panosunda ilan edilecektir.

Tüm öğrencilerimize başarılar dileriz.

YABANCI DİLLER BÖLÜM BAŞKANLIĞI

SINAV GİRİŞ YERLERİ:

Sınav Salonu: B01
NO STUDENT NO NAME-SURNAME
1 1423401136 Ahmet Erdem Işık
2 1623401104 Hibetullah Ammara Ünal
3 1523401103 Zeynep Beyza Öksüz
4 1523401177 Abdullah Uysal
5 1523401133 Ayşe Nur Ekiz
6 170131011 Merve Er
7 1320111008 Ümmü Gülsün Turan
8 1520121086 Tuba Nur Çelik
9 1220121074 Xhoana Cahani
10 1320121094 Yuni Ramayanti
11 1626121004 Sümeyra Hüsna Sarıtaş
12 1325201015 Muhammed Enes Sivri
13 1325201074 Büşra Doğan
14 1721221005 Ahmet Ribat Turan
15 1621221010 Hamza  Çakmak
16 1521221041 Abdulsamet Eraslan
17 1621221012 Hasan Gülbaba
18 1521221042 Salim Şahin
19 1621231003 Melih Can  Duman
20 1421231019 Furkan Soysal
21 1721231005 Berk Büyükkaya
22 1521231035 Hande Yalçın
23 1621231016 Elif Serra Ünal
24 1521231033 Furkan Sarper Kılıç
       
Sınav Salonu: B02
NO STUDENT NO NAME-SURNAME
1 1521231040 Alirıza  Güngör
2 1522311058 Elifnur Sener
3 1522311057 Ayşegül Babalı
4 1622311004 Sena Nur  Toslak
5 1622311006 Hatice Gamze Çöllü
6 1724501038 Oğuzhan Şahin
7 1724501060 Bilal Zorer
8 1724501007 Sedanur Alkılıç
9 1625241065 Firdevs Aslıhan Yerlikaya
10 1725241210 Melike Meryem Yılmaz
11 1525241059 Fatmanur Çavuşoğlu
12 1621211126 Ahmet Salih Çetinkaya
13 1421211039 Ali Savgat
14 1521211106 Mehmet  Arslan
15 1721211002 Abrurrahman Ekinci
16 1623401105 Yasin Dumlu
17 170151007 Saadet Yurdürün
18 1525201133 Hesna Dalcı
19 1525201002 Nur Berika Bilgiç
20 1425201113 Elif Beyza Başoğul
21 1625201192 Şeyma  Sugözü
22 1525201015 Arif Cihad Altundal
23 1625201016 Meryem Altundal
24 1425201120 Muhammed Taha Çiftdoğan

 

Sınav Salonu: B03
NO STUDENT NO NAME-SURNAME
1 1425201092 Hüseyin Selman Çeçen
2 1425201126 Saadet Dilara Karasakız
3 1525201016 Visal Okur
4 1625201029 Hami Özücan
5 1625201037 Bensu Kılcı
6 1625201097 Laila Hakmi
7 1725201259 Özlem  Akın
8 1525201103 Nursena Arıkan
9 1625201188 Sefa Tursun
10 1625201002 Rümeysa  Leventoğlu
11 1725201232 İrem Hoplamaz
12 1525201082 Özlem  Pistil
13 1325201017 Esma Nur Bulut
14 1620121059 Melike Işıl Ulutezel 
15 1620121008 Fatma Hüsna Yılmaz
16 1620121042 İrem Nur Celep
17 1620121001 Ceren Ceylan
18 1720121206 Esra Nacar
19 1520121108 Neşe Yılmaz
20 1620121155 Emine Sıla Çetin
21 1620121016 Tarık Tunç
22 1626121003 Songül Şahin
23 1626121007 Melih Cem Ersoy
24 1626121027 Muhammed  Yatağan

 

Sınav Salonu: B04
NO STUDENT NO NAME-SURNAME
1 1620111017 Sıla Gürsoy
2 1620111098 Aiubur Rahman
3 1420131022 Esma Gülfem Mert
4 1420131017 Rabia  Sakız
5 1520131004 Betül Kızılcık
6 1421231011 Muhammed Ali Bursalı
7 1322311026 Çağla Yılmaz
8 1322311021 Dilbernaz Özer
9 1524501358 Deniz  Akkaya
10 1624501003 Yunus  Okuyucu
11 1324501037 Fatma Nur Ayaydın
12 1324501009 Meryem Betül Budak
13 1524501154 Emir Sözen
14 1325241049 Kübra  Çolak
15 170131003 Chagiat Azizoglou
16 170131012 Fatıma Nurefşan Yumuşak
17 170131015 Gülşen Karaman
18 1525201134 Şeyma Ekmekci
19 1425201094 Muhammed Gazihan Çelik
20 1425201112 Cemil Kaan Taka
21 1520121137 İrem Karakoç
22 1320121006 Nezir Sümerkan
23 1420121192 Dina  Shukriu
24 1420101057 Oğuz Selim Başar



Kurumsal
E-Posta
İnsan
Kaynakları
SKS
FSM
Otomasyon
International Relations
FSM SEM
ALUTEAM
KURAM
FSM
TÜMER
Kariyer
Merkezi